top of page

SLUŽBY

Díky podrobné znalosti českého právního prostředí, domácího trhu a rozsáhlým zkušenostem nabízíme komplexní právní služby na vysoké profesionální úrovni, se zvláštním zaměřením na obchodní právo a se zohledněním specifik právního řádu České republiky.

RODINNÉ PRÁVO

Poskytujeme právní pomoc v otázkách výživného, péče, otcovství či SJM a to jak v rámci mimosoudních řešení, tak i v případě nutnosti využití soudu.

SPORY A ŘÍZENÍ

jsme připraveni vás zastupovat jak v rámci mimosoudního řešení sporů, tak i v případě, že se chystáte se svým případem k soudu.

NEMOVITOSTI

Chystáte se prodávat či kupovat nemovitost nebo si nevíte rady s nájemní smlouvou? obraťte se na nás, máme zkušenosti s transakcemi týkající se jak komerčních nemovitostí, tak bytů

i rodinných domů.

STARTUPY

Máte v plánu spustit novou mobilní aplikaci a nevíte, co je potřeba vyřešit po právní stránce? lámete si hlavu s všeobecnými obchodními podmínkami u vašeho e-shopu? trápí vás GDPR? Pak jsme tu pro vás!

IP

Vy máte nápady, my víme, jak je ochránit.

KORPORÁT

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s přeměnou Vaší společnosti, akvizicemi, tuzemskou či mezinárodních transakcí, právní due dilligence i každodenním právním poradenstvím

v oblasti vedená Vaší společnosti.

bottom of page